חלופות ויאגרה טבעית לבעיות זיקפה

גברים סובלים מבעיות זיקפה כבר שנים. בעוד שתרופות מרשם כגון ויאגרה הן יעילות, הן לא עובדות עבור כל גבר. יש גברים שאלרגיים לסילדנפיל, שהוא החומר הפעיל בויאגרה. אז מהן האלטרנטיבות לויאגרה? אנשים רבים פונים לתרופות טבעיות לטיפול בבעיות זיקפה. כמה תרופות צמחיות יעילות לטיפול בהפרעות זיקפה. המשך לקרוא כדי לגלות את האפשרויות הטובות ביותר לבעיות זיקפה.

מיץ רימונים הוא חלופה נוספת לויאגרה. אבטיח עשיר בציטרולין, חומר שמרחיב ומרפה את כלי הדם, בדומה לויאגרה. תרופה טבעית זו מגבירה את זרימת הדם לפין ומספקת זקפות חזקות יותר ללא תופעות לוואי. באופן דומה, ירקות עלים ירוקים יכולים להיות גם חלופה טובה לויאגרה. הם עשירים בויטמינים ומינרלים חיוניים, ואף יכולים לשמש כתחליף לגלולות.

מיץ רימונים יכול להתנהג כמו ויאגרה ללא כל תופעות לוואי. פרי זה מכיל כמויות גבוהות של ציטרולין, המסייע להגביר את זרימת הדם באיבר המין ובאיברי המין. ציטרולין הכלול באבטיח ידוע גם קמגרה

כמשפר את תפקוד הזקפה. תרכובת זו מורכבת מארגינין, המגביר את זרימת הדם ומשפר זקפות. גינקו בילובה היא עוד ויאגרה טבעית שהוכחה כיעילה. הוא מופק מעץ שמקורו באזורים סיניים.

ישנם פירות וירקות אחרים שיכולים לעבוד כמו ויאגרה טבעית. אלה כוללים אבטיח וקיווי. שניהם מכילים ציטרולין, חומצת אמינו המרגיעה את כלי הדם. לחומצת לימון יש אותה השפעה כמו לויאגרה. בנוסף, ניתן להמיר ציטרולין לארג’ינין, המגביר את זרימת הדם לפין. אלו הם מקורות מצוינים לויאגרה טבעית, אבל גברים שיש להם אלרגיה לאבקנים צריכים לבדוק עם רופא לפני צריכת אבטיח.

למי שרוצה לנסות ויאגרה טבעית, כמה פירות וירקות יכולים לעזור. מיץ רימונים נחשב לפעול כמו ויאגרה ללא תופעות לוואי וניתן לרכוש אותו בבית המרקחת המקומי שלך. ההצטברות באבטיח יכולה להצמיד את כלי הדם ולהגביר את תחמוצת החנקן, שהוא הורמון חיוני בתהליך המיני. כתוצאה מכך, שתיית פרי וירק אלה עשויה לעזור לך להשיג זקפה מהר יותר.